Перед нічним сном дитині підгузник краще поміняти, щоб він спокійно спав усю ніч. Якщо вночі дитина прокидається на годування, то поки годуєте, не забудьте перевірити підгузок. Якщо він не повний, то можна залишити до наступного годування та не міняти. Зранку підгузник поміняйте.

У цей період важливо забезпечити правильний догляд ніжної шкіри новонародженого, щоб уникнути появи попрілостей і проявів пелюшкового дерматиту. Міняти підгузки рекомендують кожні 2-3 години в міру їх наповнення, вночі та вдень.

Якщо підгузник не підтікає, шкіра суха і всередині немає пахучих сюрпризів, не варто його чіпати до пробудження дитини. Якщо а малюк міцно спить, але підгузник вологий та переповнений, то батькам доведеться міняти підгузник уві сні, щоб уникнути подразнення шкіри та попрілості.

Педіатри рекомендують міняти підгузник новонародженому не рідше ніж раз о 2–3 годині та після кожного випорожнення. Інакше тривалий контакт з виділеннями може призвести до почервоніння і роздратування, що доставляє дискомфорт малюкові і зайвий клопіт мамі.