Але батькам слід знати, що у віці 6-7 років у дитини виростають перші постійні корінні зуби (шістки, 6 зуби від центру) – вони на все життя. Останніми випадати та замінюватись на постійні будуть молочні зуби корінні у дітей (5-ті).

Перший постійний моляр («шостий зуб») з'являється одразу постійним у 5-7 років. Другий постійний моляр («сьомий» зуб») з'являється одразу постійним у 9-12 років. Тому навіть якщо у Вашої дитини не випала жодна молочна зуб в 5-7 років, це не означає, що у нього немає постійних молярів («шости зуби»).

У віці 67 років молочні зуби починають випадати і поступово заміщаються постійними зубами. До 13 років відбувається повна зміна часових одиниць та у дитини формується постійний прикус. У нормі це безболісний процес, зумовлений природною фізіологією зміни зубів.

Першими випадають центральні різці, потім – бічні різці, після – перші моляри. Останніми змінюються ікла та інші моляри. Найчастіше спочатку випадають зуби на верхній щелепі, а за ними – їхні пари на нижній. Невеликі відхилення від терміну допустимі.