Обробляти садові дерева та чагарники розчином мідного купоросу рекомендується 2 рази на рік: навесні та восени. Проводити процедуру краще в теплий період, коли на гілках немає листя.

Коли проводити обприскування мідним купоросом? Треба сказати, що обробку саду мідним купоросом зазвичай проводять як мінімум 2 рази на рік: навесні до розпускання бруньок на рослинах, і восени, після опадання листя.

Зрізи на деревах потрібно промити розчином мідного купоросу з розрахунку 300 грамів на 10 літрів води, а потім обробити садовим варом. Таким чином, на рослинах не розвиватимуться моніліоз та цитоспороз. Очищені стовбури потрібно також обробити садовим варом, а коли він застигне – побілити.

Правила обробки рослин розчином мідного купоросу Ранньовесняну обробку мідним купоросом проводять у першій декаді березня (до початку набухання нирок) за середньодобової температури повітря в межах +5… +6 °С. Восени обробку повторюють, але необхідно препарати все ж таки змінювати, щоб уникнути накопичення міді в грунті.