Запам'ятайте загальні правила підживлення: сухі добрива вносити восени при перекопуванні ґрунту, а рідкі кореневі – у період бутонізації.. Наступне підживлення в період цвітіння, а потім через два тижні.

Калієва селітра. Добре зарекомендувала себе як позакореневе підживлення (20 г порошку на 10 літрів води). Також можна додати до суперфосфату або розчину золи. Остання підгодівля калійними добривами роблять приблизно за місяць до збирання плодів.

Відмінними добривами для помідорів при посадці є:

  1. Попелюшка. Підійде дерев'яна або рослинна. Вона містить калій і різні мікроелементи, залежно від сировини, що спалюється. …
  2. Перегній – це гній, що перепрів протягом року. Він пухкий за консистенцією і не містить аміаку, тому не шкодить рослині.

Калій сильно впливає на водний режим рослин, підвищує опірність їх грибним хворобам, включаючи фітофтороз, підвищує смакові якості та лежкість плодів. Він особливо потрібний у період зростання плодів. Огородники часто-густо використовують підживлення томатів народними засобами, тобто тим, що є під рукою.