Кому потрібний фріланс? Біржі фрілансу — інтернет-платформи для віддаленого підробітку. допомагають студентам отримати перше джерело доходу. Це дозволяє у вільний від навчання час не лише отримати додатковий заробіток, а й підвищити практичні навички у межах своєї дисципліни.

Фріланс — це часто вибір людини, яка намагається якнайшвидше вибратися з задушливого офісу і побачити, що за її межами теж є життя. У XXI столітті працювати віддалено стало можливо завдяки технологіям, які роблять цей процес комфортнішим і простішим.

На думку Анастасії Прохорчик, тікати у вільне плавання не можна без чіткого плану, адже на цьому шляху є свої переваги та недоліки. Основні мінуси фрілансу: Не вистачає колективу та соціалізації У команді працювати легше: є завдання, терміни, плани, мозковий штурм та спілкування.

Фрілансер – Людина, що працює віддалено з одним або декількома замовниками. Фрілансером може стати репетитор, бухгалтер, веб-розробник, майстер з ремонту, кондитер — будь-хто. Фрілансом замінюють основну роботу у штаті компанії або використовують як спосіб додаткового заробітку. Фрілансер сам сплачує податки.