Найнадійніший і перевірений спосіб – фотолабораторія. Тут використовується фотопапір на основі галогенідів срібла, зображення формується засвіткою емульсії трьома лазерами. Експонований фотопапір послідовно проходить через розчини проявника, відбілу та фіксажу та стабілізатора.
Для домашнього фотодруку підійдуть струменеві та термосублімаційні принтери. Струменевий принтер – найдоступніший варіант. Хоч швидкість друку досить низька, на ньому можна, можливо домогтися пристойної деталізації кольорових фотографій.
Для фотодруку підійде папір з щільністю від 180 до 230 г/м2 для поліграфічної продукції краще використовувати носій щільністю 90 – 180 г/м2. Чим вище щільність фотопаперу, тим потужнішим повинен бути вузол протягування друкувального пристрою.
Щоб обрати фотографії, які потрібно надрукувати, натисніть і утримуйте клавішу Ctrl і натисніть на зображення. Потім натисніть Ctrl-P, щоб налаштувати параметри друку. Меню вікна друку містить опції для принтера, розмір паперу, кількість копій та друк макету.