Основна функція маринованого імбиру в японській кухні – не дати смакам різних ролі змішатися. Гарячий свіжий смак, який залишається в роті після кількох скибочок імбиру, допомагає вашим рецепторам очиститися від присмаку попереднього ролі і повною мірою відчути наступний смак.

Загадка червоного імбиру для суші Весь секрет полягає в тому, що в молодому, що ледь дозрів корені імбиру містяться речовини, які при контакті з кислим середовищем (оцтом або вином) змінюють колір і фарбують імбир у рожевий колір.

Першочергова ознака в цій справі – колір продукту: ніжно-рожевий або білий колір має гару, його набуває молодий імбир при контакті з оцтом; червоний колір відрізняється бенисегом через додавання барвника, який допомагає приховати недоліки старого імбиру.

При виробництві гару зі свіжого імбиру під дією оцту він набуває рожевого колір навіть без додавання барвників. У випадку з торішнім імбирем колір майже не змінюється. Багато виробників гару додають штучний барвник (у деяких випадках E124 та/або буряковий сік, перилу) з метою підвищення продажів.