Області застосування АБСпластика: виготовлення корпусів та деталей комп'ютерів, електроінструментів, побутової та садової техніки; автомобілебудування: бампери, решітки радіаторів, панелі приладів, ковпаки та ін.; виробництво спортивного інвентарю, меблів та сантехнічної продукції (піддони, мийки, душові);

АБСпластики стійкі до впливу кислот, лугів, неорганічних солей, до жирів, вуглеводнів, мастил. Але варто пам'ятати, що цей вид пластмаси має не високу стійкість до ультрафіолету, атмосферних впливів, добре розчиняється в ацетоні, бензолі, ефірі, деяких інших розчинниках.

Застосування АБС пластика

  • автомобілебудування, що передбачає виготовлення решіток радіатора, порогів, задніх та передніх бамперів, елементів внутрішнього салонного оформлення, деталей керування тощо.
  • виробництво різної побутової техніки (пилососи, НВЧ-печі, кавоварки, телефони, принтери, пульти дистанційного керування тощо).

АБСпластик менш еластичний в порівнянні з пластиком ПЛА і при згинанні розтріскується і ламається. При нагріванні АБС пластик може сильно пахнути, тому що виділяється стирол, велика кількість якого небезпечна для здоров'я.