Солод житній сухий ферментований – застосовується у хлібопеченні для надання житнім та житньо-пшеничним виробам більш вираженого смаку, неповторного аромату та особливого кольору, а також при виготовленні хлібного квасу та квасного сусла, при цьому збільшуючи біологічну цінність будь-якої страви.Sep 24, 2019

Завдяки високому вмісту ароматичних та барвників ферментований солод надає м'якушу темного кольору, надає випічці відомий апетитний смак і аромат справжнього житнього хліба. Солод додається в тісто з розрахунку 20-30 г на 500 г борошна.

У випічку зазвичай додають житній або пшеничний солод. Житній ферментований солод додають у хлібщоб надати йому аромат, колір і смак як у житнього хліба. Житній неферментований солод використовують для покращення якості готового тесту. У хліба зі світлим солодом відмінна скоринка, повітряний м'якуш.

Солод для хліба так само, як і патока, надає хлібу особливий смак та аромат, уповільнює його черствіння. Специфічний смак та аромат створюється в процесі складання (пророщування зерна в особливих умовах), а також екстрагування (утворення екстракту) солоду. У Росії найбільшого поширення набув житній солод.