лікування шлуночкової тахікардії; лікування надшлуночкової тахікардії з метою відновлення синусового ритму при мерехтінні та тріпотінні передсердь; шлуночкова та надшлуночкова екстрасистолія; в період реабілітації після інфаркту міокаду, якщо в анамнезі є вказівки на епізоди аритмії, що раніше відзначалися.

Нормалізує серцевий ритм; покращує кровопостачання серця шляхом посилення коронарного кровотоку; розширює периферичні судини, сприяючи зниженню артеріального тиску та зменшення потреби міокарда в кисні. Активна речовина: аміодарону гідрохлорид – 200 мг.

За відсутності протипоказань аміодарон є препаратом вибору практично при всіх аритміях, що вимагають проведення антиаритмічної терапії. Застосування аміодарону доцільно при всіх варіантах надшлуночкових та шлуночкових аритмій.

Аміодарон впливає на всі провідні структури серця: зменшує автоматизм синоатріального вузла, підвищує рефрактерність міокарда шлуночків, передсердь, атріовентрикулярного вузла, в системі Гіса-Пуркін'є, а також уповільнює проведення імпульсу по додаткових шляхах (пучках Кента, волокнах Махейма та ін.), які …