Основна причина, через яку не можна переношувати гель-лак, — відростання нігтьової пластини. Ніготь постійно росте, і якщо затягнути з візитом до майстра манікюру, можна зіткнутися з цілим переліком проблем. Можлива поява тріщин, бульбашок, повітряних кишень на покритті.Feb 5, 2020
Гель–лак не розрахований на тривале носіння, 2-3 тижні – максимум. Іноді покриття потрібно знімати повністю, а робити це можна і потрібно тільки розмочуванням у спеціальній рідині для зняття гелю-лаку.
Середній термін носіння покриття становить 14 днів (2 тижні). Після цього терміну нігті зазвичай досить сильно відростають, і манікюр здається не охайним. Однак якщо він виконаний тілесними відтінками гель–лаків, багато хто продовжує носити його до 4 тижнів. В окремих випадках покриття можна, можливо доносити до 5-6 тижнів.
Гель–лаки, призначені для двотижневого носіння, не варто залишати на нігтях на три або чотири тижнянавіть якщо зовнішній вигляд манікюру це дозволяє. Ультрафіолетове випромінювання робить покриття все більш щільним, знімати його стає важче, виникає ризик травмувати нігтьову пластину.