Регулярне вживання невеликої кількості відвару зміцнює імунну систему, покращує стан шкірного покриву, викликає апетит, усуває мігрені, позбавляє депресивного настрою та безсоння, підтримує зір, бадьорить та тонізує.

Чабрець діє на людський організм помірно, тонізуюче та заспокійливо. Якщо додавати чебрець в чай в невеликій кількості, то такий ароматний напій, що бадьорить, цілком може стати щоденною корисною звичкою.

Варто зазначити, що чай з чебрецем підвищує працездатність, усуває стан депресії та посилює статевий потяг. Також фахівці стверджують, що його спазмолітична, антисептична та знеболювальна дія має особливе значення у лікуванні різних захворювань ротової порожнини та дихальних шляхів.

Це природний антисептик, він має дезінфікуючі та болезаспокійливі властивості, тому чай з богородською травою рекомендується застосовувати при застудних захворюваннях. Чебрець повзучий допомагає у профілактиці захворювань сечостатевої сфери у чоловіків та жінок. Часто чебрець використовують для лікування алкоголізму.