Якщо пляшку горілки не щільно закрито кришкою, алкоголь починає випаровуватися, а також вступати в реакції з киснем. Хоча якщо напій залишається прозорим і без осаду на дні, його можна вживати без негативних наслідків. Вдома горілку найкраще зберігати у скляній ємності. Oct 24, 2022

Високі температури та прямі сонячні промені сприяють випаровуванню спирту та окисленню, що з часом призводить до погіршення смаку. Таких правил слід дотримуватися і для відкритої горілки. Почату пляшку не варто зберігати понад 2-3 місяці, оскільки площа контакту з повітрям збільшується і окислення йде швидше.

Якщо залишити 40% спиртний напій відкритим на ніч, наступного дня у ньому має залишатися близько 40% алкоголю. Смак точно буде вже не той. Особливо, якщо врахувати, що летючі молекули, що надають аромату напою, мають властивість випаровуватися швидше.

Горілка — найневибагливіший у питанні зберігання напій. Її можна, можливо залишити у темному місці з будь-яким температурним режимом. Не боїться вона і холоду, тому, якщо місця на полицях не виявилося, можете сміливо відправляти її в холодильник.