Це відбувається через ослаблену імунну систему. Причиною підвищення температури можуть бути і аутоімунні процеси, коли захисні сили організму помилково починають атакувати здорову тканину. Крім того, медики стверджують, що часто температура 37,0 – 37,5 ° C є ознакою алергії прихованої чи явної течії.3 Jan 2020

До підвищення температури до 37,3 °С можуть наводити й інші інфекційно-запальні захворювання. Найчастіше діагностуються гайморит та інші синусити, пієлонефрит, цистит, бронхолегенева патологія. Можливе також гнійне запалення шкіри (або слизових оболонок). Неінфекційні захворювання.

Якщо ж у людини піднімається температура до 37,5 °С і тримається 3 дні і більше як без симптомів, так і з ними (нежиттю, кашлем, головним болем та ін.), то це привід звернутися до фахівця для проведення діагностики та призначення лікування.

Температуру 38-38,5 градусів протягом перших двох діб збивати не рекомендується. ➢ Температуру більше 38,5 градусів у дорослих та понад 38 градусів у дітей слідує збивати, в іншому випадку можуть бути серйозні наслідки: судоми, непритомність, підвищення рівня тромбоцитів у крові та інші.