— розділовий знак, що виконує інтонаційно-експресивну та відокремлювальну функції, який ставиться в кінці речення для вираження здивування, сильного почуття, хвилювання тощо. Також знак оклику може ставитися при зверненні: «Товариші!

Знак питання (?) — знак пунктуації, ставиться зазвичай наприкінці речення для вираження питання чи сумніву. Зустрічається в друкованих книгах з XVI століття, проте висловлення питання він закріплюється значно пізніше, лише у XVIII столітті. Накреслення знаку походить від латинських букв q та o (лат.

Що означає знак оклику? Наклейка попереджає всіх автомобілістів, що за кермом цього авто знаходиться водій, який нещодавно пройшов навчання в автошколі. Це свого роду знак "чайника". Знак оклику зобов'язані встановлювати всі автомобілісти, які мають досвід керування менше двох років.

Подвоєння та потроєння знаків окликуЗа правилами нашої мови використовується для додаткового посилення інтонації. При цьому, 3 знак оклику майже завжди означають емоції на межі істерики.