Виходить, що різниця між ними полягає майже лише у смаку. І в маслинах, і в зелених оливках багато антиоксидантів, протизапальних речовин. Тому обидва різновиди оливок будуть корисні для кишечника. З погляду поживності в маслинах все-таки більше білка, а також лінолевої та олеїнової кислоти.Aug 28, 2022

Натуральні оливки – криниця корисних речовин: в оливках є практично всі необхідні людині вітаміни та мікроелементи. Вони містяться вітаміни А, В1, В2, В3, В4, В5, В6, В9 (фолієва кислота), З, Е, До. Оливки містять такі елементи як натрій, кальцій, калій, магній, залізо, фосфор, мідь, цинк, селен.

Багато хто вважає, що оливки та маслини – це різні плоди. Насправді вони відрізняються лише ступенем зрілості. Зелені оливки зірвали з дерева незрілими, а чорні повисіли на гілках довше і встигли «нагодуватись» олією, за що їх і називають маслинами. Люди завжди асоціювали оливкове дерево з чимось божественним.

На жаль, нам не вдалося знайти наукових досліджень на цю тему, а рекомендації дієтологів різняться: одні радять є 15–20 плодів у день, інші – не більше 5. Головне, що слід брати до уваги людям, які не мають алергії на оливки, – це обмеження щодо вживання солі.