Парогенератор дозволяє прасувати речі швидше. Резервуар для води праски має меншу ємність, тому в процесі прасування доводиться частіше зупинятися, щоб наповнити його. Немає можливості вертикального відпарювання. У найпростіших моделях регулювати температуру нагріву підошви доводиться вручну.
На відміну від звичайного праски Тут і обсяг бака для води більший, і в рази вище швидкість подачі пари, а також парового удару. По суті парогенератор може працювати і як потужний відпарювач, і як праска.
У порівнянні із звичайним, праска з паровий станцією набагато витриваліша і потужніша. У нього великий резервуар для води, тому парова хмара насичена, інтенсивніша і йде безперервно. праскою з паровий станцією прасувати набагато швидше.
Для жорстких матеріалів вибирайте моделі 2200-2400 Вт з подачею пари від 50 г/хв і паровим ударом вище 120 г/хв. Якщо ваші завдання різноманітні та об'ємні – праска варто підбирати потужніше: від 2400 Вт потужність, швидкість подачі пари до 100 г/хв та паровий удар від 140 г/хв.