Фосфоліпіди соняшника мають більші гепатопротекторні властивості, ніж фосфоліпіди сої Є більш біологічно активним у порівнянні з соєвим. Сировина даного виду лецитину (насіння соняшнику) не може бути генномодифікованою, а отже й соняшниковий лецитин буде без ГМО.Sep 4, 2020

Для чого лецитин потрібен організму? Лецитин можна назвати захисником клітинних мембран, він також приносить багато користі та іншим процесам організму: відновлює біосинтез та контролює розпад холестерину, сприяє перетравленню та рівномірному засвоєнню жирів, покращує роботу підшлункової.

Варто також згадати, що лецитин корисний для літніх чоловіків та жінок. Його рекомендують приймати для зниження рівня поганого холестерину в крові дуже низької щільності, а також для профілактики та лікування коліту, панкреатиту.

Справа в тому, що 70% фосфоліпідів кишечника – це саме лецитин. Він формує захисний бар'єр від шкідливих бактерій. Нестача лецитину призводить до послаблення захисту, а отже – проблем з кишечником. Особливо рекомендують соняшникову лецитин при хворобі крона, виразковому коліті, синдромі подразненого кишечника.