Для каменяломок найкраще підходять легкі ґрунти, піщані або супіщані. Рослини в природних умовах ростуть на кам'янистих схилах, тому і при вирощуванні ломикаменя добре переносить кам'янистий грунт. Наявність у ґрунті вапняку благотворно відбивається на самопочутті ломикаменя. Потреба родючості грунту є.Aug 17, 2016

Підживлення.

  1. Підживлення 1 (2 тижні після посадки розсади) – карбамід.
  2. Підживлення 2 (період бутонізації) – рідке комплексне мінеральне добриво PETER PEAT «Мінеральний баланс: для квіткових культур».
  3. Підживлення 3 (липень, серпень) – рідке гумінове добриво PETER PEAT «Для квіткових культур» для росту та розвитку рослини.

Температура для каменяломки кімнатної має бути в діапазоні 20-25°С. Взимку, під час спокою, оптимальною є температура 12-16°С. Полив потрібен помірний, але регулярний. Взимку, в умовах зниженої температури, полив скорочують, лише трохи зволожують грунт.

Тому каменяломки оптимально садити так, як вони ростуть у природі, – похило в ущелину між камінням. Якщо ж з якихось причин це неможливо, коренева шийка рослини має бути замульчована гравієм шаром не менше 3 см, а ґрунт під нею бути максимально пухким.