Споживає і тваринні корми. саранчових, молюсків, гусениць, мурашиних лялечок, зазвичай поїдаючи їх разом із травою. Однак у неволі бабаки охоче їдять м'ясо, зокрема м'ясо родичівхоча в природі хребетними не харчуються.

Харчується бабак рослинної їжі, любить свіжу зелень. Так само можна годувати спеціальним кормом для гризунів, овочами, фруктами, горішками, хлібцями. Не можна напувати молоком, не давати продукти тваринного походження. Щодня міняти або доливати воду в напувалку.

На півночі баба спить навіть вісім-дев'ять місяців на рік. «Спить як бабак» – така приказка виникла не на порожньому місці», – розповіли у заповіднику. За період сплячки бабаки можуть втратити більше третини маси тіла. Зі сну бабаки зазвичай виходять у березні – на початку квітня.

По хорошому бабака слід укладати спати наприкінці вересня — на початку жовтня, але якщо на вулиці плюсова температура, бабак не засне. Він засинає, коли температура довкілля опускається до 3 градусів. У ході зимової сплячки температура в будиночку має підтримуватись на рівні 3-4 градусів, але не вище.