Що можна в нього кидати? Усі харчові відходи, такі як очищення овочів, фруктів, зелені, горіхів, насіння, риби; курячі, рибні кістки, яєчну шкаралупу; кірки баштанних культур; кісточки вишні, сливи. З нехарчових відходів диспоузер переробляє: одноразові паперові рушники та серветки, недопалки.

Побутовий подрібнювач харчових відходів не призначений для переробки нехарчових відходів і великих м'ясних кісток, а також качанів кукурудзи, лушпиння цибулі, великої рибної луски у великих кількостях. Категорично забороняється потрапляння до нього поліетилену, ниток, ганчірок, а також металевих предметів.

Категорично забороняється потрапляння до подрібнювач (утилізатор, диспоузер) харчових відходів In-Sink-Erator поліетилену, ниток, ганчірок, а також металевих предметів. Хоча навіть у цьому випадку подрібнювач не вийде з ладу – спрацює вбудована система захисту.

Подрібнювачем зручно нарізати сире м'ясо чи рибу, створювати рівну овочеву нарізку. За допомогою подрібнювача легко можна, можливо приготувати домашній майонез. Більш потужні сучасні подрібнювачі можуть поєднувати функції міксера або невеликого кухонного комбайна.