Це своєрідний проміжний варіант між амбулаторним режимом та стаціонарним лікуванням. Денний стаціонар організується для здійснення лікувальних та діагностичних заходів при захворюваннях та станах, що не потребують цілодобового медичного спостереження.

У на відміну від звичайних аналогічних підрозділів, денний стаціонар має великі можливості для здійснення складних діагностик та маніпуляцій. Це дозволяє більш точно визначати ступінь хвороби та травм. Також, найкращим виглядає можливість повноцінної реабілітації та профілактичних заходів.

Як правило, час перебування в денному стаціонарі не перевищує 4 години. За цей час у пацієнта можуть взяти аналізи, провести якесь інструментальне дослідження та лікувальні процедури, оцінити їх ефективність.

– Що таке денний стаціонар? — Зазвичай, пацієнти перебувають у нас тільки вдень, на ніч вони йдуть додому. Наступного дня вони приходять знову та продовжують лікування. Наприклад, якщо пацієнту призначено курс внутрішньовенних інфузій, за 3-4 години проводиться процедура, потім пацієнт іде додому.