У будь-якому випадку на дно лунок або борозенок обов'язково підсипте відмінного перегною. Тепер вам слід рясно полити лунки або борозенки звичайною водою. При посадці будь-якого виду квасолі в кожну лунку необхідно покласти по 2-3 насінини, глибина загортання насіння повинна б 2-3 сантиметри (максимум 4-5 см).

Оптимальна температура для її нормального розвитку – +24 градуси, тому не слід поспішати з висаджуванням насіння на грядку. Найкращі терміни посадки – З 6 по 10 червня. Квасоля любить вологу, але при її надлишку може початися масове опадіння квіток та зав'язей. Насіння квасолі можуть зберігатись дуже довго.

Дотримуйтесь відстані між лунками в 25-30 см, ряди формуйте один від одного не менше, ніж на 35-40 см. Попередньо замочіть насіння квасолі у дрібній тарілці на 2-3 дні. Можна, можливо покласти їх на шматок вати і намочити. Коли проклюнеться невеликий білий паросток, висадіть боби в лунки по 1-2 штуки на глибину 3-6 див.

Літні підгодівлі квасолі Вносять зазвичай фосфорні або фосфорно-калійні добрива відповідно 30 і 15-20 г/кв. м. Другу – виконують у період масової бутонізації – на початку цвітіння. На цій стадії квасолі необхідно підвищену кількість калію, краще за хлористий по 15-20 г/кв.