Що потрібно робити, щоб анестетик швидше виводився з організму та анестезія швидше відходила: Поки є почуття оніміння не можна приймати тверду та жорстку їжу, щоб не покусати собі щоки та губи при жуванні, але можна пити. Рекомендується приймати теплий напій, наприклад воду, чай, теплий компрес тощо.

Ефект анестетика зберігається від 2 до 4 годин. Якщо пацієнт хоче збільшити дію будь-якої з вищенаведених анестезій, варто попередньо прийняти кілька крапель настойки валеріани, півонії або собачої кропиви, але обов'язково проконсультувавшись з лікарем.

На час дії анестезії Впливають різні фактори: Стан здоров'я пацієнта. Анестетики виводяться нирками та печінкою, тому при хронічних патологіях цих органів процес сповільнюється. Довго не проходить заморозка у пацієнтів, які страждають на патології судин.

Місцева анестезія зупиняє передачу больового імпульсу в певній ділянці – ліки проходять через мембрани клітин і порушують реакції в них. Внаслідок цього нервові імпульси блокуються, відчуття болю не виникає. Свідомість при місцевому знеболюванні зберігається, а ефект тримається в середньому одну-дві години.