Якщо у день звільнення кошти не виплачені, то в такому разі треба звертатися із заявою до прокуратури або трудової інспекції за місцем проживання.

Для стягнення з наймача грошових сум, не виплачених при звільнення (остаточного розрахунку), а також середнього заробітку за дні затримки виплати остаточного розрахунку, працівники мають право звернутися до суду, у тримісячний строк з дня, коли вони дізналися або мали дізнатися про порушення свого права (ч. 1 ст.

При звільнення співробітника необхідно виплатити йому заробітну плату за весь відпрацьований час та компенсацію за невикористану відпустку. У деяких випадках також виплачується вихідна допомога. Відповідно до ст. 140 ТК РФ всі розрахунки з працівником при звільнення виробляються в день його звільнення.

Роботодавцю доведеться виплатити звільненому працівникові компенсацію, яка становить триста частина «ставки рефінансування ЦБ РФ, за кожен прострочений день розрахунку»(Стаття 236 ТК РФ). Порушення роботодавцем статті 140 ТК РФ тягне за собою накладення чималого штрафу, як на роботодавця, так і на юридичну особу.