Причиною пожовтіння і втрати листя у кротону може бути недостатній або надлишковий полив. Важливо стежити за тим, щоб грунт у горщику завжди був помірно вологим. Поливати рослину треба теплою (відстоятися), м'якою водою. Раз на 2 тижні, кротону влаштовують рясний душ, а також регулярно обприскують листя.
Можливі причини засихання та опадання листя кротону: Нестача вологи для тропічної вологолюбної рослини призводить до засихання. листя та їх втрату. Попадання на листя Прямих сонячних променів викликає опіки, особливо якщо рослина обприскували водою. Головний ворог кротону – Червоний павутинний кліщ.
Після того, як ви відріжете гілочку кротону, замажте місце зрізу садовим варом, або деревним вугіллям, щоб усередину рослини не потрапила жодна інфекція. Зрізану гілочку поставте у воду, додавши трохи марганцівки – до рожевого кольору.
Лікування кротону Можна застосувати дводобовий настій із часнику, пропущеного через м'ясорубку (100 г на 3 л води), до нього рекомендується додати 10 г мила. Щитовок та червців спочатку видаляють вручну ватним тампоном, змоченим у спиртовому чи мильному розчині, а потім обробляють рослину інсектицидом.