Приклади: безліч жителів заданого міста, безліч безперервних функцій, безліч рішень заданого рівняння. Безліч може бути порожнім і непустим, упорядкованим і невпорядкованим, кінцевим і нескінченним. Нескінченна множина може бути лічильним або незліченним.
Безліч складається з елементів і записується за допомогою фігурних дужок; . Розглянемо способи завдання множин. Елементи безлічі можна перераховувати у довільному порядку. Наприклад, а, б, в, г і г, в, б, а – одне і те ж безліч.
Безліч позначають великими, а елементи множин – малими латинськими літерами або малими латинськими літерами з індексами. Елементи множин зазвичай укладаються у фігурні дужки. Наприклад, запис А={a,b,d,h} означає, що безліч А складається з чотирьох елементів a, b, d, h.
Безліч – Сукупність будь-яких об'єктів, що мають спільну властивість. Ці об'єкти називають елементами безлічі. Можна говорити про безліч учнів 7 А класу, безлічі позначок у класному журналі, безлічі міст Білорусі, безлічі букв російського алфавіту і т.д.