Чіп (мікрочіп або чіп-імплантат) – інтегральна мікросхема розміром з крихітне рисове зернятко. У мікрочіп зашитий унікальний ідентифікаційний номер, що відображається під час сканування. Є низка питань, які найчастіше виникають у незнайомих із процедурою чіпування, на які ми хотіли б відповісти.Aug 16, 2021
На одній підкладці діаметром 30 см поміщається близько 150 мікросхем розміром приблизно 2х2 см. Для поділу пластину або надрізають алмазним різцем або лазерним променем, а потім розламують готовими надрізами, або відразу розрізають алмазним диском. Процесор готовий!
Чіп – це мікросхема в якій знаходиться службова інформація про картриджу, в тому числі і лічильник надрукованих сторінок. Деякі виробники вважають, що потрібно користуватись тільки оригінальними картриджами і в жодному разі їх не заправляти. Тому вони і встановили "захист" у вигляді чіпа, щоб він блокував картридж.
Чіп це інтегральна схема, тобто програмований модуль, що має власну пам'ять та логіку. Можна сказати що чіп це примітивний мікрокомп'ютер, що реалізує низку простих операцій. Наприклад, на багатьох банківських картках є вбудовані чіпи, що дозволяють перевірити PIN-код, що вводиться при покупках.