Плоскогір'я – Великий піднятий (500 – 1000 м і вище) ділянка суші, складений зім'ятими в складки породами з хвилястими розчленованими міжріччями і стрімчастими краями, що надає їм вигляд плосковершинних гір, з чим і пов'язана їх назва.
Плоскогір'я – Велика ділянка гірського рельєфу з абсолютною висотою до 1000 м і більше з переважанням плоских або слабохвильових водороздільних поверхонь. Іноді поділяються вузькими долинами. В склад плоскогір'я можуть входити плато, що може призводити до їх ототожнення.
Плоскогір'я – перехідна форма між рівнинами та горами. Являє собою ділянку гірського рельєфу, що має абсолютну висоту від ~500 до ~2000 метрів, і відносно рівною поверхнею. Розташовується у південно-східній частині Росії.
Плоскогір'я це така собі гірська рівнина. Звичайно, правильною відповіддю буде те, що це вигляд рівнин і гір, оскільки плоскогір'я знаходиться досить високо над рівнем моря, однак, це в свою чергу деяка рівнина. Найвідоміші плоскогір'я можна назвати Норланд, Бейшань, Гобі.