Наш організм не накопичує цинку, тому нам необхідно щодня отримувати достатню кількість їжі. Цинк сприяє загоєнню ран шляхом відновлення мембран, запалення та імунного захисту, а також регенерації тканин. Білок відіграє важливу роль у створенні та відновленні м'язів, шкіри та інших тканин організму.Apr 30, 2020

Швидкість загоєння ран неоднакова. Вона залежить від характеру поранення та індивідуальних особливостей пацієнта, такі як вік, харчування, ліки, що приймаються. Для прискорення загоєння необхідно кожному етапі забезпечити оптимальні умови для регенерації тканин.

Потік крові захищає рану, висихає з утворенням струпа та забезпечує можливість протікання під ним процесу загоєння рани. Вазоконстрикція триває всього 5–10 хвилин і супроводжується виділенням гормонів, таких як катехоламіни, серотонін, брадикінін, простагландини та гістамін для мінімізації крововтрати.

Рекомендовано застосування Саліцилової мазі, Д-Пантенолу, Актовегіну, Бепантену, Солкосерилу. На етапі рубцювання, коли йде процес розсмоктування ушкоджень, можна застосовувати велику кількість сучасних препаратів – аерозолів, гелів та кремів.