До площі службових приміщень, що прибирається, відносяться службові кабінети, туалети, коридори, сходові клітини та холиде проводиться прибирання не менше одного разу на зміну. Названі Нормативи не мають обов'язкового характеру. Тому колективним договором норми площі, що прибирається, можуть бути змінені.

Так, якщо за нормативами, встановленими в організації, прибиральниця в рамках однієї ставки винна прибирати 100 кв. м приміщень, то в рамках збільшення обсягу робіт їй можна доручити додатково прибирати ще 50 кв. м в її основний робочий час, якщо вона здатна впоратися з таким обсягом, очевидно.

Що включає в себе разова прибирання: Як вологе, так і сухе чищення стель, стін, розеток та вимикачів. Комплексний підхід до чищення будь-якого виду меблів, у тому числі м'яких та шкіряних. Протирання різних статуеток, ваз, сервізів. Чищення та видалення плям спеціальними засобами побутової техніки (в офісах оргтехніки).

Для санвузлів норми прибирання приміщень на одну прибиральницю нижче: для туалетів – 185-200 кв. м за зміну, для душових – 300 кв. м. Як визначаються норми обслуговування приміщень Нормативи прибирання приміщень на одну прибиральницю встановлюються з урахуванням прибирається площі за зміну і виражаються у хвилинах на квадратний метр.