Іванівський Кремль набув сучасних обрисів неправильного трикутника, а стіни та вежі з невеликими змінами збереглися до наших днів. Для їх спорудження знадобилося близько 300 тисяч тонн цегли, і за їх розмірів кількість цегли становила близько 100 мільйонів штук.

Некрополь у Кремлівської стіни — меморіальний цвинтар на московській Червоній площі біля Кремлівська стінаяка служить колумбарієм для урн з прахом. Місце поховання державних, партійних та військових діячів Радянської держави, учасників Жовтневої революції 1917 року.

Ті, хто відвідує Мавзолей, можуть пройти вздовж поховань біля Кремлівської стіни. Всього в кремлівській стіні 115 урн із прахом, а біля її підніжжя 12 могил. між могилами і стіною — два 75-метрові братські поховання, де поховані останки 289 осіб, серед яких є навіть 12-річна дитина.

1947 До 800-річчя Москви 1947 року, Кремль відреставрували, а стіни та вежі за розпорядженням Йосипа Сталіна пофарбували в червоний колір, що добре гармонував із духом тієї епохи. З того часу колір стін московського кремля підтримують червоним, періодично підфарбовуючи, щоб виглядало ошатно.