У звичайних чемпіонатах з хокею на траві гра продовжується 2 тайми по 35 хвилин, з перервою 5 хвилин, а в EHL 4 тайми по 15 хвилин.

Матч з хокею з шайбою складається з трьох періодів по 20 хвилин чистого часу. Перерви між періодами тривають 17 хвилин. З 11 січня 2013 року у чемпіонаті КХЛ перерви між періодами матчу (включаючи проведення заходів на льодовій поверхні хокейний майданчики) становлять 17 хвилин.

Три періоду по 20 хвилин ігрового часу. З урахуванням зупинок реальний час тайму збільшується до 30 хвилин. Дві перерви по 15-17 хвилин. Якщо переможця не встановлено, то призначається мінімум один овертайм у 5 хвилин.

Відповідь: Протяжність ранкових тренувань 1:00. Вечірніх тренувань від 1 год 15 хв до 2 годин, залежно в який день проходить тренування.