При народженні скелет дитини складається з понад 300 кісток. З віком деякі з них зростаються між собою. Приблизно до 25 років у людини залишається лише 206 кісток. Кістки ростуть, змінюються і старіють разом із організмом.

Дитина має більше кісток, ніж у дорослих тому, що деякі з кісток новонароджених структурою нагадують хрящі, у міру дорослішання ці хрящі починають костенеть і зростатися між собою. Це стосується і черепа немовлят та скелета всього тіла.

Майже всі вони поєднуються в єдине ціле за допомогою суглобів, зв'язок та інших сполук. При народженні людський скелет складається з більш ніж 270 кісток; число кісток у зрілому віці знижується до 205-208, оскільки деякі кістки зростаються разом, переважно зростаються кістки черепа, тазу та хребта.

У новонароджених зазвичай близько 270 кісток, більшість з яких є дуже маленькі. Це робить скелет гнучкішим і допомагає дитині пройти через родовий канал і швидко рости. У міру дорослішання багато з цих кісток зростаються. Скелет дорослої людини становить у середньому 200–213 кісток.