Люди, які їдуть Норвегію, витрачають близько 3000 NOK (300 EUR) місяць на їжу та побутову хімію. Коли на роботу виїжджає пара – очікується подвоєння витрат. Найвигідніше ціни на продукти в Норвегії у супермаркетах Ківі та Рема 1000.
Ціни у супермаркетах в Норвегія.
Молоко (1 літр) | 122 RUB (96-160) | 19 NOK (15-25) |
---|---|---|
Свіжий білий хліб (500 г) | 176 RUB (64-288) | 27 NOK (10:00-45) |
Яйця (12 шт) | 236 RUB (150-307) | 37 NOK (23-48) |
Місцевий сир (1 кг) | 683 RUB (512-1,200) | 107 NOK (80-200) |
Води (1,5-літрова пляшка) | 130 RUB (38-205) | 20 NOK (6:00-32) |
Для комфортної життя в Норвегії сім'ї з двох осіб необхідно розраховувати на бюджет від 3000 до 3500 € місяць.