П'ятитисячна купюра може оцінюватись у районі 500 рублів, 1000 рублів. Тобто, якщо особа збуває підроблений грошовий знак, то дохід може отримати від 4000 до 4500 рублів. Звідси й зростання збуту п'ятитисячних купюр.

Фальшиві банкноти можна безпосередньо здати до поліції. Перед цим згадайте, як купюра потрапила до вашого гаманця, в якій торговій точці ви могли її отримати, хто міг розплатитися нею з вами. Вам доведеться давати свідчення. Щодо виявлення фальшивки у ділянці заведуть справу, проведуть спеціальні експертизи та розслідування.

Фальшиві банкноти – банкноти, виготовлені злочинцями з метою запуску в обіг та обміну на справжні. В даний час виробництво фальшивих грошей, Що реалізуються за вартістю близько 35% від номіналу, стало великим злочинним бізнесом, а отримані доходи, як правило, йдуть на фінансування тероризму.

Здаємо підроблені гроші у банк З виявленою підробленою купюрою можна звернутися до будь-якої банківської установи. Співробітник банку перевірить грошові банкноти та визначить, до якої категорії вони належать: сумнівні, неплатоспроможні чи ознаки підробки, що мають.