Відкладені яйця (як правило від 1 до 7, частіше 2-5) білого кольору пара насиджує разом. Як правило, самець робить це вдень, самка вночі. Зміна квочки також щоразу супроводжується особливими ритуальними позами та клацанням дзьобами. Насиджування триває близько 33 днів.

Яйця лелека відкладає з інтервалом від 1 до 4 днів, зазвичай 2 дні. Найчастіше це відбувається вночі. Насиджування починається після відкладання 2-го, рідше – 3-го яйця. Інкубація триває від 29 до 34 днів, у середньому – 32.

Кільцюваті знаходять у гнізд чимало загиблих лелеків. Місцеві жителі розповідають, як лелеки викидали з гнізд яйця та пташенят, залишаючи по 1-2. Так птах намагається зберегти хоча б частину потомства, якщо розуміє, що зможе вигодувати всіх.

Орнітологи пов'язували таку поведінку з нестачею природного корму лелек у окремі роки. Відомо, що інфантицид, тобто дітовбивство, не так вже й рідко зустрічається в тваринному світі і пояснюється крайньою необхідністю регулювати чисельність потомства з метою збереження якоїсь його частини.