Тобто, головна умова для отримання піцуїм – відпрацювати не менше 12 місяців в одному місці роботи. Працівник отримує піцуїм у будь-якому разі, якщо звільнення відбувається за ініціативою роботодавця, а також у деяких випадках при звільненні за власним бажанням.
Піцуїм при звільненні – загальні відомості піцуїм може претендувати той, хто перебував у трудових відносинах із роботодавцем не менше року без перерв. При цьому безперервність не вважається порушеною, якщо робота припинялася на період не більше ніж 3 місяці.
Для отримання «піцуїм» вам знадобиться тофес 161, який потрібно отримати з робочого місця, а також заповнити тофес 161-алеф. При її заповненні працівник повинен вирішити, що робити зпіцуїм»: Запитати звільнення від податку та зняти гроші, або залишити як невід'ємну частину пенсії.
Піцуємо при звільненні за власним бажанням За загальним правилом при звільненні за власним бажанням працівник не має права на отримання піцуїма. Але як було зазначено вище, більшість його накопичується на рахунку працівника у пенсійному фонді й у результаті належить працівнику.