У сирому вигляді їжу вживається лише м'якоть лонгана. Якщо немає індивідуальної нестерпності, їсти його можна регулярно, у будь-який час доби. Єдиний нюанс – не варто вживати більше 150-200 грамів за раз.

При кімнатній температурі лонган швидко псується. Тому рекомендуємо зберігати його у холодильнику, але не більше 5 днів. Лонган їдять у сирому вигляді попередньо очистивши від шкірки, яка легко зчищається. Для цього достатньо підчепити шкірку кінчиком ножа.

Лонган містить безліч вітамінів та мінералів, включаючи залізо, магній, фосфор та калій. Високий вміст вітаміну С дозволяє використовувати фрукт для профілактики авітамінозу та зміцнення імунітету, а його потужні антиоксидантні властивості можуть знижувати негативний вплив хіміопрепаратів та захищати печінку.

Крім цього, плоди містять велику кількість вітаміну С, його надлишок в організмі призводить до діареї, інших порушень шлунково-кишкового тракту, а також може провокувати запаморочення та непритомність. Кісточки Лонгана отруйні, вони містять токсичні речовини, небезпечні організму, тому їх використовують.