Через 3:00 після початку кипіння можна вимкнути джерело електричного струму. Тривале кипіння електроліту призведе до поломки акумулятора. Уникайте ситуацій, коли акумулятор вирує більше трьох годин, це може зашкодити його працездатності.

Автомобілістів-початківців цікавить, скільки повинен кипіти акумулятор. Як правило, у технічно справного пристрою гази починають виділятися за три години до того, як він набере повну ємність. При цьому закипати повинні всі секції через 3 години слід відключити живлення.

Під закипанням мається на увазі такий стан батареї, коли електроліт нагрівається до кипіння. Ризик такого явища полягає в тому, що киплячий акумулятор може вибухнути. Якщо АКБ вибухає під закритим капотом, то основна шкода буде нанесений самому автомобілю.

Оптимальна температура зберігання літієвих акумуляторів складає +15 °С, а найкраща температура їх експлуатації – від +5 до +25 °З. Допустимий діапазон експлуатаційних температур значно ширше – від -20 і навіть -40 (у деяких моделей) до +50 °C.