Будь-який лотерейний приз понад $600 оподатковуватиметься так само, як і ваша заробітна плата, і оператор автоматично утримає федеральний прибутковий податок у розмірі 24%. З іншого боку, у кожному штаті діють свої закони щодо оподаткування лотерейних виграшів.

Основний податок з виграшу у лотерею, який платить кожен громадянин країни – це 25% від виграшу. Однак, не варто забувати, що кожен штат у країні вільний трохи змінювати податкове законодавство під себе, через що вам доведеться заплатити ще 10-15 відсотків як додатковий. податку штату.

Якщо той, хто виграв, проживає в країні менше 183 днів, він зобов'язаний заплатити податок за ставкою 30%. При виграші у сумі понад 15000 руб. податок сплачує організатор лотереї (юридична особа або індивідуальний підприємець) та переможцю видається сума чистого прибутку.

Допустимо, протягом 12 календарних місяців вам пощастило кілька разів виграти невеликі суми в лотерею. Тоді, згідно з податковим кодексом, їх необхідно скласти, з числа, що вийшла, відібрати «недоторканні» 4 000, а з залишку, якщо він буде, вже потрібно платити ПДФО, ставка якого становить 13%.