На думку експертів, необхідно запровадити порядок 200 мілілітрів повітря, щоб викликати чиюсь раптову смерть. Маленька бульбашка просто розсмокчеться в клітинах тіла. Стандартна медична практика вимагає, щоб перш ніж зробити укол, лікар переконався, що в шприці немає повітряних бульбашок.02-Oct-2013

Ризик летального результату при попаданні повітряних бульбашок у кров є, але він дуже малий. Небезпечний об'єм – це не менше 20 кубічних сантиметрів повітряПри цьому він повинен відразу потрапити у великі артерії. Корок не обов'язково перекриє просвіт судини.

Як правило, дрібні бульбашки, які часто утворюються в трубках крапельниціпросто прилипають до їхніх стінок і нікуди не рухаються. Нічого не станеться навіть у тому випадку, коли закінчиться розчин у флаконі – тиск крові в периферичній вене просто не пустить повітря із системи, передає Telegram-канал Анатомія.

Великий повітряний міхур у порожнині правого шлуночка перешкоджає надходженню крові з великого кола кровообігу та переходу її до малого кола. Відбувається блокада малого кола кровообігу, що спричиняє швидкий смертельний результат.