Під хвостом у скунса, біля основи ануса, знаходяться спеціальні пахучі залози, що виділяють маслянисту рідину з огидним і стійким запахом, схожим на запах тухлих яєць. За наявності небезпеки скунс вибризкує її у бік ворога; вітер може розносити запах цієї рідини на відстань до 2 метрів.
Якщо цей "постріл" відбудеться у приміщенні, то запах стоятиме ще кілька років, навіть якщо все ретельно мити щодня. Тому пахучі залози у скунсів треба видаляти просто з міркувань безпеки. Найкращий вік для цього – від 3 до 5 місяців.
Під хвостом скунса, по краях анального отвору, розташовані дві залози, які виробляють маслянисту, жовтуватого кольору рідину з високим вмістом речовини, що включає сірку. Якраз його «аромат», що нагадує одночасно запах часнику та протухлого яйця, і відлякує будь-якого хижака.
3-5 років У природі скунси живуть лише 3-5 років, однак у неволі, є випадок, коли скунс прожив до 14 років! Це дуже ніжний і лагідний вихованець. Якщо приручати малюка з самого дитинства, то він показує себе як відмінний домашній вихованець.