Хокей із шайбою За загальним правилом грають 5 хвилин (але до першого гола) складами 4×4 (виключення якщо видалені 2 хокеїсти в одній команді грають 5×3). У деяких турнірах у плей-офф овертайм грає у форматі 5×5 до першого голу необмежену кількість часу (20 хвилин гри, перерва та відновлення овертайму).

2. Додатковий час (овертайм або екстра-тайм) триває півгодини: два тайми по 15 хвилин. 3. Серія пенальті проводиться у разі нічиєї в овертаймі.

Овертайм – це додатковий час, що призначається після закінчення основного відрізку матчу Він використовується не тільки в хокеї, але і в інших видах спорту, наприклад, футболі, баскетбол. У хокеї ж додатковий час розігрується у випадках, коли команди не змогли визначити переможця в головне час.

Тривалість гри Матч з хокею з шайбою складається з трьох періодів по 20 хвилин чистого часу. Перерви між періодами тривають 17 хвилин. З 11 січня 2013 року у чемпіонаті КХЛ перерви між періодами матчу (включаючи проведення заходів на льодовій поверхні хокейний майданчики) становлять 17 хвилин.