За сучасними правилами (введені в 2006 для підвищення видовищності матчів) очки нараховуються в кожному розіграші незалежно від належності подачі, гра ведеться до 21 очка; за рахунку 20:20 гра триває до переваг однієї зі сторін в 2 очки або до 30 (сторона, що першою набрала 30 очок, виграє).

Гейм складається із 3-х партій по 21 очку. Подання до бадмінтон щоразу приносять гравцю чи його супернику одне очко, яке зараховується, коли приземляється волан на протилежному майданчику. Або якщо повернутий волан потрапляє у сітку, або приземляється поза межами майданчика, таким чином гравець втрачає очко.

Команда, яка виграла попередній гейм, виконує першу подачу в наступному гейме. Під час гри в бадмінтон зазвичай є кілька перерв. Протягом гейма перерва на 1 хвилину, якщо рахунок однієї з команд досяг 11 балів. між кожній партією гравцям надається 2 хвилини на відпочинок.