Хокейний матч складається із 3 періодів по 20 хвилин кожен. Під час перерв у грі час зупиняється. У разі нічиєї розігрується овертайм, який триває 5 хвилин або до першого голу. На деяких великих заходах додатковий час може тривати 20 хвилин.19 Oct 2021

За загальним правилом грають 5 хвилин (але до першого гола) складами 4×4 (виняток якщо видалені 2 хокеїсти в одній команді грають 5×3). У деяких турнірах у плей-офф овертайм грає у форматі 5×5 до першого голу необмежене кількість часу (20 хвилин гри, перерва та поновлення овертайму).

У КХЛ грають 3 на 3 у регулярному чемпіонаті та 4 на 4 у плей-офф. При цьому в регулярному чемпіонаті після закінчення часу овертайму призначаються буліти, у яких і визначається переможець матчу. При цьому в плей-офф ситуація дещо інша. На відміну від регулярного чемпіонату, овертайм триває не 5 хвилин, а 20.

Овертайм тепер буде проводитись у форматі 3-на-3 протягом 5 хвилин, якщо після основного часу матчу було зафіксовано нічию. Раніше команди грали 4-на-4. Якщо після овертайму нічийний результат збережеться, тоді переможець гри визначиться за серією булітів.