Найкращими умовами, за яких м'ясо набуває високих гастрономічних показників, прийнято вважати 25-30 днів витримки при температурі 0 ° – 4 ° С. Однак і до закінчення цього терміну можна використовувати м'ясо: жорсткість помітно зменшується на 5-7 день витримки, смакові властивості істотно покращуються на 10-15 день.

Тривалість процесу дозрівання м'яса залежить від температури зберігання та становить від 15 до 28 діб. У ресторанах найчастіше зустрічається м'ясо 21-денної витримки, хоча в країнах, де стейк став практично національною стравою, можна замовити м'ясо 30-, 40-, 60- та 90-денної витримки.

Курка, індичка та інший птах може зберігатися в холодильнику всього 1–2 дні у сирому вигляді та 3–4 — у приготованому. Свинина, яловичина та інше сире червоне м'ясо проживе в холодильнику цілих 5 днів. А ось після приготування не рекомендується зберігати його понад 4 доби.

– Покладіть м'ясо на ґрати. Потім посуньте лоток і чекайте. 2-4 тижні – якщо потрібно лише додати ніжності, 4-6 тижнів для отримання знаменитого смаку м'яса сухого визрівання та 6-8 (або більше) тижнів, якщо ви хочете дійсно незвичайний та яскравий аромат та смак.