Грамотно виконані математичні обчислення дозволять не припуститися помилок і придбати рівно стільки каменю, скільки потрібно для роботи. Відповідь: При кладці завширшки черепашника на 1 м2 піде близько 30 блоків каменю, при кладці черепашника в підлогу каменю на 1 м2 піде близько 18 блоків..

Якщо Вас цікавить, скільки черепашника у кубі, то це можна розрахувати без особливих проблем. В одному 1 м3 черепашника – 72 камені (стандартного розміру). Варто зазначити, відповідаючи на запитання «скільки ракушняка у кубі», то мається на увазі 72 блоки без урахування шва кладки.

У чому різниця між матеріалами вже зрозуміло, а висновок напрошується єдиний: газоблок за багатьма параметрами виграє у черепашника. Якщо говорити про фінансову складову, то загалом будинок із газоблоку обійдеться. дешевше аналогічної споруди з черепашника.

Котелець природний: 20 * 20 * 40 – 72 шт /кубі. Молдовський котелець – Блок з розпиляного вапняку, поширений як будівельний матеріал (стінний камінь) на території Молдови.