Усі правила гри у КХЛ затверджено міністерством спорту РФ. У частині вказівок про тривалість матчів вони відповідають міжнародним стандартам та практично повністю ідентичні правилам НХЛ. Спортивне змагання триває суворо 3 періоди по 20 хвилин з 2 перервами по 17.

Сезон КХЛ 2020/2021 – 13-й розіграш Континентальної хокейний ліги. Регулярний чемпіонат розпочався 2 вересня 2020 року та завершився 27 лютого 2021 року, плей-офф Кубка Гагаріна пройшов у період з 2 березня по 28 квітня 2021 року.

Скільки триває хокей: регламент змагань

Чистий час матчу60 хвилин
Перерви2 тайми по 15 хвилин, разом 30
ОвертаймиЧотири овертайми по 5 хвилин

Oct 5, 2020

Чистий ігровий час у хокеї складає 60 хвилин – три періоду по 20 хвилин кожен, між періодами передбачено перерви по 15-17 хвилин. Після кожного періоду команди міняються воротами, суперники мають право брати один тайм-аут за матч, але лише під час зупинення гри суддею.