Є паладій у радіодеталях таких видів, як: спіраль та обмотка під маркуваннями КСП, КСУ, КСД та ПТП-2; Контактні дроти під маркуваннями КСП, РЕМ 7 та 8; Конденсатор; Контактний пристрій з деяких резисторів, наприклад, під маркуванням СП5-14 22 Ом та СП5-14 33 Ом; Голка для контакту; Обмотки для валика …Oct 12, 2020

Найбільше родовище паладія знаходиться в Росії (Норільськ, Талнах). Також відомі родовища у Трансваалі (ПАР), Канаді, Алясці, Австралії, Колумбії. Постачання паладія у світі 2007 року становили 267 тонн (зокрема Росія — 141 тонна, ПАР — 86 тонн, США та Канада — 31 тонна, інші країни — 9 тонн).

Також варто відзначити і деяку частку паладія в резисторах СП5, ПП3 та ПП5. Але найпоширенішими в СРСР радіодеталі з паладієм вважалися КМ конденсатори зеленого кольору, які використовувалися і у виробництві телевізорів, у виробництві радіол, магнітофонів та іншої радянської техніки.

Це можна зробити за допомогою реактивів, помістивши шматочок радіодеталі в ємність із азотною кислотою. Якщо він розчиниться – це не срібло, а паладій. Платина ж розчиняється виключно у царській горілці.